Хто має право на отримання відомостей з Державного земельного кадастру?

Матеріал з Публiчна Кадастрова карта
Перейти до: навігація, пошук


Відповідно до п.175 Порядку ведення Державного земельного кадастру, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17.10.2012 № 1051 на отримання витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку мають право  :

  1. Фізичні та юридичні особи за умови їх ідентифікації з використанням електронного цифрового підпису чи іншого альтернативного засобу ідентифікації особи;
  2. Органи державної влади та органи місцевого самоврядування для здійснення своїх повноважень, визначених законом.